Tło

O nas

O nas

Witamy w Rondobis

Poszukując Ośrodka Szkolenia Kierowców na pewno zwracasz uwagę na to, w jaki sposób może on najlepiej przygotować Cię do egzaminu. Zdradzimy Ci zatem, dlaczego wybór akurat naszej szkoły jest tym właściwym.

Jesteśmy szkołą z wieloletnim doświadczeniem. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy renomę i zaufanie kursantów, którzy cenią sobie nasz profesjonalizm i skuteczność w nauczaniu. Oprócz klientów indywidualnych, korzysta z naszych usług wiele Firm, mniejszych i większych.

CO NAJWAŻNIEJSZE dzięki nam możesz zrealizować marzenie o jeździe jednośladem i nie tylko! Możesz uzyskać niezależność i samodzielność płynącą z prowadzenia samochodu osobowego lub zarabiać na życie jako kierowca zawodowy. Tak, to właśnie z nami możesz spełnić marzenia.

W związku z tym zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą szkoleniową. Nasze zajęcia teoretyczne są przeprowadzane tak, by w jak najciekawszy sposób przekazać niezbędną wiedzę. Sekretem naszych dobrych wyników jest odpowiednia organizacja zajęć. Część praktyczna prowadzona jest przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy dokładają starań, by zajęcia były wartościowe merytorycznie oraz przyjemne dla osoby uczącej się jeździć. Ponadto nasi instruktorzy cały czas doskonalą swoje umiejętności, biorąc udział w różnego rodzaju projektach szkoleniowych i zdobywają Certyfikaty. Dokładamy starań, by nauka była przekazana w sposób jak najbardziej przyswajalny dla kursanta. Każdy z naszych kursantów traktowany jest szczególnie, dlatego przygotowanie do części teoretycznej przebiega w grupach, bądź może odbyć się bez wychodzenia z domu w formie e-learningu.

Podsumowując RONDOBIS to gwarancja bezstresowej nauki. Solidnie i rzetelnie przygotowujemy do egzaminu.