Znajdź nas na: Facebook YouTube Instagram
Tło

Kurs Prawa Jazdy – Gdynia i inne lokalizacje

Działająca na terenie Trójmiasta i okolicy szkoła jazdy RONDOBIS wyróżnia się na tle konkurencji wszechstronną ofertą, w ramach której organizujemy kursy prawa jazdy wszystkich kategorii – od AM, przez kategorie A1, A2, A i B, B1, aż po kategorie C, C+E, BE, T i D oraz kursy kwalifikacyjne dla zawodowych kierowców. Wszystkie kursy prowadzone są przez praktyków, którzy obok wiedzy teoretycznej dzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami – podpowiadając jak najlepiej wykonać dany manewr w określonych warunkach na drodze i na co zwracać uwagę podczas codziennej jazdy. To niezwykle cenne uwagi i spostrzeżenia, dzięki którym nauka jazdy w szkole RONDOBIS przyczynia się do wyrabiania w młodych kierowcach pożądanych postaw i określonej kultury jazdy.

 

Osoby zainteresowane zdobyciem uprawnienia do prowadzenia wybranego pojazdu lub odbycia kursu kwalifikacyjnego dla zawodowego kierowcy zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą na kursy prawa jazdy. Nauka jazdy odbywa się we wszystkich oddziałach szkoły, co przekłada się na możliwość zdobywania praktycznych umiejętności oraz doświadczeń drogach, które są nam mniej lub bardziej znajome.

Oddziały Szkoły Jazdy RONDOBIS znajdziesz w następujących lokalizacjach: Puck, Wejherowo, Rumia, Gdynia oraz Kościerzyna. Prowadzimy stały nabór kursantów na kurs prawa jazdy. Po zgłoszeniu chęci rozpoczęcia nauki staramy się w możliwie jak najkrótszym terminie uruchomić grupę w dogodnej dla Ciebie lokalizacji.