Znajdź nas na: Facebook YouTube Instagram
Tło

Blog

Blog
Szkoła jazdy Trójmiasto

12 październik, 2020

Szkoła jazdy Trójmiasto

Kurs prawa jazdy to dla Ciebie wyzwanie? Boisz się, że nauka jazdy wcale nie będzie prosta, a jazda po mieście przysporzy Ci wielu stresów? Szkoła Jazdy RONDOBIS to miejsce – a właściwie miejsca – w których uczymy jazdy i pomagamy w wyrabianiu dobrych nawyków za kierownicą w przyjaznej, a zarazem profesjonalnej atmosferze.

Kurs Prawa Jazdy – Gdynia i inne lokalizacje

12 październik, 2020

Kurs Prawa Jazdy – Gdynia i inne lokalizacje

Działająca na terenie Trójmiasta i okolicy szkoła jazdy RONDOBIS wyróżnia się na tle konkurencji wszechstronną ofertą, w ramach której organizujemy kursy prawa jazdy wszystkich kategorii – od AM, przez kategorie A1, A2, A i B, B1, aż po kategorie C, C+E, BE, T i D oraz kursy kwalifikacyjne dla zawodowych kierowców. Wszystkie kursy prowadzone są przez praktyków, którzy obok wiedzy teoretycznej dzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami – podpowiadając jak najlepiej wykonać dany manewr w określonych warunkach na drodze i na co zwracać uwagę podczas codziennej jazdy. To niezwykle cenne uwagi i spostrzeżenia, dzięki którym nauka jazdy w szkole RONDOBIS przyczynia się do wyrabiania w młodych kierowcach pożądanych postaw i określonej kultury jazdy.

Prawo jazdy kat. A

12 październik, 2020

Prawo jazdy kat. A

Szkoła Jazdy RONDOBIS słynie z profesjonalnej, a zarazem kompleksowej oferty, w ramach której organizujemy kursy na prawo jazdy kat. A na terenie miasta Gdynia oraz okolicznych miejscowości. Jednocześnie odpowiadając na potrzeby i oczekiwania młodszych kierowców zapraszamy do udziału w kursie na prawo jazdy kat. A1 i A2. Każdy kurs na prawo jazdy kat. A – niezależnie od tego, czy jest to szkolenie dedykowane dla osób, które ukończyły 16 rok życia, czy też dla starszych kierowców – jest prowadzony przez wykwalifikowanego praktyka, który obok teorii i informacji dostępnych w podręcznikach dzieli się z uczestnikami szkolenia także swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami.

Czy warto rozpoczynać przygodę z motocyklem od A1?

12 październik, 2020

Czy warto rozpoczynać przygodę z motocyklem od A1?

Kurs prawa jazdy A1 to szkolenie dedykowane dla osób, które ukończyły 16sty rok życia. Starsi kursanci mogą od razu zapisać się na kurs A2 (od 18stego roku życia) lub A (od 24 roku życia lub 20 roku życia dla kierowców posiadających kat. A1 minimum 2 lata). Możliwość rozpoczęcia przygody z jednośladem już w momencie ukończenia 16stego roku życia to niesamowita okazja do zdobywania cennych umiejętności i doświadczeń, które zgodnie z zamierzeniem Ustawodawcy mają przygotować przyszłych motocyklistów do poruszania się na „mocniejszych” maszynach, a więc motocyklach o większej pojemności silnika i większej mocy.

Gdynia, Trójmiasto: prawo jazdy kat. C C+E i D

12 październik, 2020

Gdynia, Trójmiasto: prawo jazdy kat. C C+E i D

Szkoła Jazdy RONDOBIS to profesjonalny ośrodek szkolenia kierowców, dostarczający swoim klientom wszechstronną ofertę kursów na prawo jazdy kat. C, C+E i D. To, co nas wyróżnia na tle innych ośrodków to przemyślana organizacja kursów, dzięki której zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna obok wiedzy wymaganej na egzaminie państwowym dostarcza wiedzy, umiejętności i doświadczeń niezbędnych do bezpiecznego kierowania pojazdem w różnych warunkach drogowych i atmosferycznych.